Події усі події

Реєстрацію на VIІ Міжнародний форум «Трансфертне ціноутворення та міжнародне оподаткування– 2021» відкрито!

ТЦУфб-01

Юридична група EUCON  спільно зі Школою трансфертного ціноутворення запрошують до участі у щорічному заході – VІI Міжнародному форумі «Трансфертне ціноутворення та міжнародне оподаткування – 2021», який відбудеться 9 вересня 2021 року. Цьогоріч участь у заході можна буде взяти як  онлайн, так і офлайн. Кількість місць у залі обмежена.

XIIІ Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу»

Banner_EUCON_Conference_2021_may_FB-ua

Організатори запрошують усіх охочих до участі в XIIІ Міжнародному форумі «Польсько-українські дні бізнесу», який відбудеться 20-21 травня 2021 року у Варшаві.

Нові умови, нові потреби, новий формат: 24 вересня відбувся XII Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу» вперше у форматі онлайн

Знімок екрана (870)

Попри оновлення ХІІ Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу» традиційно залишився рупором ідей щодо оптимізації польсько-українського співробітництва, майданчиком для обговорення, ініціювання та створення цікавих інфраструктурних, інвестиційних, бізнес проектів, знайомства польських та українських підприємців та налагодження діалогу із представниками влади двох країн.

Партнерство

Нагороди