Час підтримки: Ярослав Романчук став учасником Україно-польського форуму з підтримки бізнесу

Event-тиждень закінчився виступом президента Асоціації українського бізнесу в Польщі, керуючого партнера EUCON Legal Group Ярослава Романчука у межах “Україно-польського форуму з підтримки бізнесу”, організатором якого стала Агенція Регіонального розвитку Житомирської області. Захід відбувся з метою обговорення актуальних питань розвитку бізнесу на сучасному етапі, розвитку індустріальних парків, підтримки бізнесу в умовах карантину, перспектив стартапів, а також для обміну досвідом з польськими партнерами у цій сфері.

У межах другої панелі “Підтримка бізнесу – стан справ в умовах карантину” Ярослав Романчук відзначив відносну стабільність та навіть розвиток українсько-польських економічних відносин, зокрема експерт зазначив, що за статистикою за 2019 рік обсяг торгівлі товарами та послугами між Україною та Польщею зріс на 6,7%. Так, польский ринок став 2-им за обсягом ринком для українського експорту у світі, окрім того, Польща стала 4-им у світі найбільшим торговельним партнером для України. Пан Романчук позитивно оцінив перспективу розвитку економічних зв’язків двох країн.

Ярослав Романчук описав місію, напрямки діяльності та проекти Асоціації українського бізнесу в Польщі. Також спікер зазначив, що вбачає майбутнє за створенням універсальних центрів обслуговування для підприємців. Так, наприклад, у 2019 році у Варшаві було створено Ukrainian Business Hub, який має на меті надавати українським підприємцям у Польщі юридичні, бухгалтерські, секретарські, абонентські та ін. послуги в одному місці, оптимізуючи таким чином надання послуг та відкриваючи нові можливості для надання допомоги і підтримки співвітчизникам, сприяючи розвитку їх бізнесу, у чому й полягає головна мета АУБП.

Партнерство

Нагороди