До нових зустрічей: Лариса Врублевська провела останню лекцію з ТЦУ в цьогорічному сезоні семінарів від АППУ

Сезон семінарів від Асоціації платників податків України добіг кінця! Так, 11 грудня аудитор, партнер, керівник практики трансфертного ціноутворення EUCON Лариса Врублевська у межах онлайн-заходу провела завершальну цьогоріч лекцію на тему «Трансфертне ціноутворення за підсумками 2020 року. Нові правила, нова звітність. Алгоритм дій після закінчення звітного періоду. Контроль і перевірки в умовах карантину».

 Лекторка протягом виступу зосередилась на питаннях внесення змін у Закон 466-ІХ та 14.1.113-3. ПКУ щодо міжнародної групи компаній, питаннях документації та особливостей звітності з ТЦУ за 2020 рік, особливостей та порядку перевірок і моніторингу, загальної інформації про Контракт.

Окрім того, експертка перерахувала усі зміни в ТЦУ за 2020 рік: так, Лариса Врублевська розглянула доповнення Переліку № 480 новими ОПФ, нові критерії визнання осіб пов’язаними (поріг для визнання осіб пов’язаними  25%, утворення без статусу юридичної особи), нові  типи контрольованих господарських операцій, додаткову методологію для операцій з нематеріальними активами та операцій з реструктуризації (відповідно до Національних або Міжнародних стандартів оцінки), правила для операцій із сировинними товарами, зміни щодо розумної економічної причини (ділова мета) (пп.140.5.15 ПКУ), оподаткування (15%) конструктивних дивідендів з 2021 р. (пп.14.1.49 ПКУ) та розширення переліку операцій для 30% коригування (пп.140.5.5-1 ПКУ).

Насамкінець пані Врублевська розповіла слухачам про внутрішні зіставні неконтрольовані операції та метод ціни перепродажу.

Що ж, черговий сезон успішно завершено, проте семінари від АППУ повернуться вже незабаром у прийдешньому році. Coming soon!

Партнерство

Нагороди